Kinga Czerwińska

Referencje

Niezależnie od tego, czy są to krótkie i konkretne opisy produktów, czy też dłuższe opisy do katalogów i kalendarzy firmowych, z każdym wyzwaniem pani Kinga Czerwińska doskonale sobie radzi. Oryginalny język i poprawny styl, a także zgodność opisów z zasadami SEO sprawiają, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Tomasz Zieliński, FARO

Kinga tworzy unikatowe opisy produktów do sklepu oraz ciekawe artykuły na bloga firmowego Lagenko. Do pracy podchodzi terminowo i obowiązkowo, nawet z najprostszych rzeczy umiejąc wydobyć coś kreatywnego. Zarówno należycie wykonuje zlecone tematy, jak i wychodzi z własnymi propozycjami. Jestem zadowolona ze współpracy! 

Diana Piech, lagenko.pl

Z Kingą podjąłem współpracę kilkanaście miesięcy temu. Początkowo obawiałem się zlecać branżowe teksty na zewnątrz ze względu na to, że wymagają one często specjalistycznej wiedzy. Po kilku otrzymanych tekstach moje obawy zostały rozwiane. Teksty były rzetelne i prawidłowe pod kątem merytorycznym. W razie potrzeb zawsze mogliśmy wprowadzić poprawki w gotowych już artykułach. Kinga przygotowuje teksty dla dwóch moich firm. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzam sporo czasu w skali miesiąca, który mogę przeznaczyć na rozwój firmy.

Norbert Gotz, norbertgotz.pl, bodytimestudio.pl