Kinga Czerwińska
relaks w rytmie wody

Relaks w rytmie wody (jasKINIA)

Cześć tutaj Kinia. JasKINIA. Dzisiejszy odcinek poświęcony będzie wodzie. Dlatego, jeżeli masz pod ręką szklankę, butelkę wody – napij się. Jeżeli dzisiaj nie miałeś czy nie miałaś czasu, zapomniałeś czy zapomniałaś o wodzie, teraz masz ten czas – napij się. Relaks w rytmie wody to chwila dla Ciebie!

Woda. To ona Cię wypełnia. Stanowi aż 70% Twojego ciała. Woda jest w Twojej krwi. Poczuj jak krew przepływa w Twoich żyłach, napędzana siłą wody. 

Woda znajduje się w Twoim mózgu. To, że teraz słuchasz, przetwarzasz informację, wizualizujesz to wszystko nie byłoby możliwe bez wody. 

Woda znajduje się w Twojej wątrobie. W Twoich płucach. W Twoich nerkach. W mięśniach i stawach. 

W końcu woda znajduje się w Twoim sercu. Zajrzyj do swojego serca i dostrzeż w nim wodę. A teraz wyobraź sobie, że Twoje serce całe staje się z wody… kropla po kropli, a następnie pojedyncze krople wprost z Twojego serca, rozpływają się po Twoim ciele. Płyną do Twojej głowy, obmywają Twoje oczy i uszy. Oczyszczają umysł. Krążą dalej, przez Twoją szyję i krtań, płyną do płuc, oczyszczają Twoją prawą rękę – o czujesz jak woda pulsuje w Twoich palcach? 

Teraz płyną do lewej ręki, przez lewe ramię, przedramię, aż do dłoni po sam czubek palców. Jest w nich woda. Ciepła lub zimna – zupełnie taka jak sobie wyobrazisz. 

Teraz woda z serca wypełnia całe wnętrze Twojego brzucha – po prawej i po lewej stronie, u góry i na dole, spływa przez Twoją miednicę aż do pośladków… czujesz się jak na wodnym łóżku, na wodnym materacu. Krople wody obmywają wnętrze Twojego prawego uda i przez zgięcie w kolanie płyną aż do łydki. Jaka ona mięciutka! A teraz stopa. Następnie lewe udo wypełnia się wodą, która spływa przez staw kolanowy do lewej łydki, a następnie do lewej stopy. 

Weź głęboki wdech, a następnie głęboki wydech, czując jak woda krąży po Twoim ciele. 

Ten relaks, relaks w rytmie wody to czas dla Ciebie!

Jeżeli wciąż Ci za mało relaksu, zapraszam do posłuchania podniebnego relaksu – latanie.

1 thought on “Relaks w rytmie wody (jasKINIA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *